2015-2016 Pedagojik Formasyon Sertifika Programı Ara Sınav Programı (06-07.02.2016)


Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı’nın
06-07.02.2016 Tarihinde Yapılacak Ara Sınavları için Hazırlanan Sınav Programı

06.02.2016 - Cumartesi  Saat:13:00
1. Sınıf Yönetimi
2. Eğitim Bilime Giriş
3. Seçmeli Ders (Özel Eğitim, Eğitimde Eylem Araştırması, Türk Eğitim Tarihi, Eğitimde Teknoloji Kullanımı)

07.02.2016 - Pazar  Saat:10:00
1. Seçmeli (Rehberlik)
2. Öğretim İlke ve Yöntemleri
3. Ölçme ve Değerlendirme
4. Eğitim Psikolojisi

 
PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI ARA SINAV SALONLARI
EĞİTİM FAKÜLTESİ A BLOK
1. GRUP AD102 (42) AD105 (42)
2.GRUP AD103 (47) AD104 (39)
3.GRUP AD106 (39) AD111 (44)
4.GRUP AD107 (42) AD109 (42)
5.GRUP AD203 (47) AD204 (39)
6.GRUP AD202 (42) AD205 (42)
7.GRUP AD206 (39) AD303 (47)
8.GRUP AD209 (42) AD302 (42)
9.GRUP AD305 (42) AD307 (42)
10.GRUP AD308 (42) AD309 (42)
EĞİTİM FAKÜLTESİ B BLOK
11.GRUP BD005 (60) BD102 (32)
12.GRUP BD103 (32) BD104 (60)
13.GRUP BD105 (44) BD107 (36)
14.GRUP BD106 (60) BD108 (32)
15.GRUP BD110 (40) BD111 (40)
16.GRUP BD203 (32) BD204 (60)
17.GRUP BD205 (48) BD211 (40)
18.GRUP BD202 (32) BD206 (60)
19.GRUP BD308 (40) BD309 (40)
20.GRUP BD003 (60) BD004 (44)


 

Gruplar Sınav Öğrenci Listeleri
Grup 1 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 2 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 3 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 4 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 5 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 6 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 7 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 8 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 9 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 10 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 11 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 12 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 13 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 14 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 15 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 16 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 17 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 18 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 19 Derslikler ve Öğrenci Listesi
Grup 20 Derslikler ve Öğrenci Listesi