2016-2017 Yaz Okulu (Lisans Eğitimi) Tek Ders Sınavı Duyurusu (14.09.2017)


2016-2017 Yaz Dönemi Tek Ders Sınavı 14 Eylül 2017 Perşembe günü Bölümlerin belirlediği derslik ve saatlerde yapılacaktır.

Öğrencilerimiz bilgi için bölümleri ile irtibata geçebilirler.

Tek Ders Sınavına Girecek Öğrenci Listesi

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
1-12010149 UTKU ÜNAL  OKÖ 401 ANNE BABA EĞİTİMİ
2-14010889 CEREN ÇOBAN EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
3-13010303 ORHAN YUVANÇ EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
4-13011109 AYNA UTAMISHEVA SNÖ 310 ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
1-13010031 BESTENUR KAYGUSUZ
2-08310036 SİNAN SEL

MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
1-09010789 OKAN ŞİMŞEK
2-10010982 SEDANUR AKKOÇ
3-11010944 ENİS GÜZEL
4-10010954 ERİNÇ MANDAL
5-12010440 ERCAN ÇOBAN
6-12010445 OZAN MEDAT  ÖZEN
7-09010887 MERT TÜRKER ALTUN
8-012010426 DEMET KAYHAN
9-13010251 ELİF KAVAK
10-09310177 FIRAT ŞİMŞEK
11-09011221 CHYNAR ALLOKOVA
12-12010959 MUHAMMED DOĞAN
13-13010108 MEHMET BİLGİLİ
14-12010338 CEMALETTİN DENİZ
15-15011329 SÜHEYLA LAÇİN
16-11010122 MERVE GÜLBAZ
17-11310172 GÖZDE USTA
18-12010348 BÜŞRA İŞGÖREN
19-08010880 SALİH ÇINAR
20-13010225 ESRA YILMAZ

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
1-12011150ATAKAN YAKALI PDR 207 ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME
2-16010102 MEHMET REFİK TAŞKIRAN PDR 405 PSİKOLOJİK ÖLÇME ARACI GELİŞTİRME

TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
1-13011206 RIZA CAN BAYRAK SBÖ 401 TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ I
2-13010377 SUAT ERBİL SBÖ 401 TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ I
3-16010242 GAMZE HİLAL YILDIZ EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
4-16010246 ABDURRAHMAN YILMAZ  EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
5-16010269 TUĞÇE ŞAHİN EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
6-16010304 YAKUP KILIÇ  EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
7-12011189 MEHDİ MEHDİZADE SBÖ 317 GK SEÇ II (TÜRK ÇAĞDAŞLAŞMA TARİHİ)
8-16010272 EMİR YASİN SEZER TRÖ 207 YENİ TÜRK EDEBİYATI I

YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
1-13010653 TALHA GÜN EGT 402 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ
2-12010251 ŞAFAK ALACA FRÖ 411 ETKİLİ İLETİŞİM
3-10311141 GÜLŞAH ÇER FRÖ 411 ETKİLİ İLETİŞİM
4-12010690 BURCU İLİK ALÖ 110 KARŞILAŞTIRMALI DİL BİLGİSİ II
5-11011050 ESRA YÜKSEK FRÖ 316 MULTİMEDYA DESTEKLİ YABANCI DİL ÖĞRETİMİ
6-11011081 TUBA DOĞAN FRÖ 401 ÖZEL ALAN FRANSIZCASI
7-11011070 HAMİDE ÇAKMAK FRÖ 401 ÖZEL ALAN FRANSIZCASI
8-12010204 MERVE NUR KAYMAZ FRÖ 402 TOPLUM DİL BİLİM VE DİL ÖĞRETİM
9-12010011 BÜŞRA KABLAN İNÖ 402 YABANCI DİL ÖĞRETİMİNDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME
10-11010023 YUSUF HAN ÖZEL ALÖ 201 ALMANCA DİL BİLGİSİ III