Süper Kahramalar Eğitim Fakültesi'nde

Yazar: | Tarih: 29 Mart 2018

Samsun Bafra Galip Öztürk Ortaokulu Yabancı Dil Sınıfı ”Hello l Came Projesi” kapsamında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı'nı ziyaret etti.

Doç. Dr. Nalan Kızıltan'ın dil edinimi dersine misafir olan öğrenciler okulda öğrendikleri "Movies and Superheroes" konusunun sunumunu giymiş oldukları film karakteri kostümleriyle ve İngilizce olarak gerçekleştirdiler. Öğrendikleri İngilizce şarkıları hem işaret dilinde hem de beden diliyle eğlenceli bir şekilde sunan öğrenciler üniversite öğrencilerinin büyük ilgisiyle karşılaşırken Doç. Dr. Nalan Kızıltan “Öğrencilerimizi ve benim de öğrencim olan öğretmenimiz Pınar Gültekin'i kutluyorum. İngilizceye karşı duydukları ilgi ve sevgi gerçekten mükemmel. Okul Müdürü Ahmet Kafkas'a da yabancı dil sınıfı projesi için teşekkür ederim. İngilizce öğretiminde sevgi ilk önemli adımdır. Bu adımın çok başarılı bir şekilde atıldığını görmek memnuniyet verici bir durum” dedi.

Öğretmen Pınar Gültekin kendilerini misafir eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesine ve Doç. Dr Nalan Kızıltan'a teşekkür etti. Öğrenciler Gargamel Nasrettin Hoca Şeker Kız Candy Keloğlan Robin Hood Pamuk Prenses Şirine Peter Pan kostümleriyle sunumlarını gerçekleştirirken izleyenler de beğenilerini ifade ettiler. Öğrenciler ayrıca giymiş oldukları süper kahraman kostümleri ile Üniversitede ilgi odağı olurken üniversiteli gençler süper kahramanları gördüklerinde ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Hello I Came Projesi'nin çeşitli etkinliklerle devam edeceği bildirildi.

Haber: İHA -Ahmet Şükrü Uluçay

[](Süper Kahramanlar.jpg)