T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından DOKAP Bölgesindeki üniversiteleri kapsayacak şekilde, 11-12 Mart 2019 tarihleri arasında Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde Bölgesel Kariyer Fuarı etkinliği düzenlenecektir.
Söz konusu etkinliğe; mezunlarımıza istihdam sağlayan, biriminiz öğrencilerine iş yaşamına hazırlayan, özel ve kamu sektöründeki kurum ve kuruluşlar katılacaktır. Karadeniz Kariyer Fuarına katılımcı firma ve kurumlara iletilmek üzere "Karadeniz Kariyer Fuarı Öğrenci/Mezun Kayıt Formu" açılmıştır.
Kayıt formu için tıklayınız
![](/user/sites/egitim.omu.edu.tr/pages/haberler/97.karadeniz-kariyer-fuar-ogrencimezun-kayt-formu/1.png)
![](/user/sites/egitim.omu.edu.tr/pages/haberler/97.karadeniz-kariyer-fuar-ogrencimezun-kayt-formu/2.jpg)
![](/user/sites/egitim.omu.edu.tr/pages/haberler/97.karadeniz-kariyer-fuar-ogrencimezun-kayt-formu/3.jpg)