📑Eğitim Fakültesi Öğrencilerine TÜBİTAK 2209 Araştırma Projeleri Hazırlama Eğitimi II
Dr. Belgin BAL İNCEBACAK yürütücülüğünde gerçekleştirilecek olan ‘EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE TÜBİTAK 2209 ARAŞTIRMA PROJELERİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ’ eğitimi TÜBİTAK-BİDEB 2237A Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında tekrar desteklenmeye uygun görüldü.
13-18 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte Eğitim Fakültesi lisans programında okuyan üniversite öğrencilerinin eğitim alanında proje önerisi hazırlamaları için gerekli olan teorik ve uygulamalı bilgi ve becerileri kazandırmak amaçlanıyor.
👥Toplam 25 katılımcının eğitim göreceği kurs TÜBİTAK tarafından desteklenmektedir.
⏳Başvuru linki https://lnkd.in/d7qcmvQ5
![](/user/sites/egitim.omu.edu.tr/pages/haberler/1000420.egitim-fakueltesi-oegrencilerine-tuebitak-2209-arastirma-projeleri-hazirlama-egitimi-ii/photo_2023-01-03_14-30-49 (1).jpg)